Tadilat Uzmanım Hızlı müdehale   /   Boyacı   /   Temizlikçi   /   Nakliyat   /   Blog
Kategoriler
Boya Badana
Dekorasyon
Elektrik
İç Mimar
Mantolama Isı Yalıtım
Nakliyat
Temizlik İşleri
Web Tasarım
Boya Badana / 10.02.2021

İstanbul Kağıthane Boya Ustası
İstanbul Kağıthane Boya Ustası

İstanbul Kağıthane Boya Badana firmamız 7/24 siz değerli müşterilerimizin evinizi güzel bir işçilik ile boyamak için sabırsızlıkla bekliyor. Ekibimizle ofis, ev boyama işlerinizi 24 saat içerisinde bitiriyoruz. Sizde haftalarca evinizden mahrum kaIıp, mağdur oImak istemiyorsanız profesyoneI boya işi için İstanbul Kağıthane boya badana şirketimizi arayabilirsiniz.

İstanbul boyacı firmaları arasında bilinen bir isim olmamızın neticesinde çoğu fabrikalardan, iş yerlerinden ve sitelerden gelen işler ile başarımızı her zaman bir üst raddeye çıkarmaya hazırız. İşinizi bize teslim etmeye karar verdiğiniz anda ve bizimle iletişime geçtiğinizde uygun olan konusunda uzman ustalarımız ile ücretsiz keşif imkanımızla birlikte boya/badana yapılacak mekana gidilip fiyat belirlenir.Yapacağımız işlemleri kararlaştırdıktan sonra getirdiğimiz kataloglar ve renk kartelaları yardımıyla boya seçmenizi isteriz.İstanbul Kağıthane Boya Ustası ekibi olarak temiz ve titiz çalışırız. Evdeki/Ofisteki bütün eşyalar ve yer muhakkak kaplanır, boyadan korunur ve de gerektiğinde boya/badana işlemlerimizin ardından yerler, süpürgelikler, kapı kenarları gibi boya damlamasına müsait olan yerler dikkatlice kontrol edilir. Eşyalı dairelerde ise eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecek biçimde işlem yapılacak yerlerden uzaklaştırılır ve boya akmasına/damlamasına karşın kaplama işlemi uygulanır. İşimiz bittiğinde ise eski yerlerine yerleştirilir.

 

İşinizde Kalite ve Memnuniyet Önceliklidir

Kağıthane bölgesinde yapılacak işin konusu ile ilgili eksper ustalarımız mesken ortamında ve dışarısında prosedür görmesi gereken bütün yüzeyler amacıyla lüzumlu olabilecek bütün hazırlıkları ilgiyle yerine getirirler. Yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışımızla hiçbir müşterimizden kötü yorum almadık. Boya yapan ustanın profesyonelliği ve tecrübesinin önemi olduğu kadar seçtiğiniz bir boyanın uygulanmasının yanı sıra kalitesi de önemlidir. Mesela kalitesiz bir boya seçildiğinde ne kadar iyi uygulanırsa ne kadar çok uygulanırsa uygulansın bazı yapılan onarımları gidermem ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden İstanbul Kağıthane Boya Ustası ekibi olarak kullandığımız boyada kaliteye önem veririz.
 

Size Nereden Ulaşabilirim?


Bize ulaşmak için ‘’İletişim’’ evresinde yer alan Kağıthane boya badana işleri yapan ustalarımızın numarasını aramanız yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde boyanacak yerlerin ölçüsünü belirtmeniz dahilinde whatsapp ‘tan cep telefonu üzerinden resim, video göndererek anında fiyat alabilmeniz olası. Unutmayın ki, bizim önceliğimiz kalitedir. Yaptırdığınız boyadan memnun kalmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.
 
Aradığın "Ustalar" Burada!
Bize Ulaşın

 ☎ 0537 263 11 33
📧 info@tadilatuzmanim.com
Popüler Hizmetler

Hızlı müdahale

Boya Badana

Temizlik işleri

Nakliyat

Tadilat Uzmanım

İletişim

Hakkımızda

Gizlilik Politikası

Hizmet Sözleşmesi