Tadilat Uzmanım Hızlı müdehale   /   Boyacı   /   Temizlikçi   /   Nakliyat   /   Blog
Kategoriler
Boya Badana
Dekorasyon
Elektrik
İç Mimar
Mantolama Isı Yalıtım
Nakliyat
Temizlik İşleri
Web Tasarım
Boya Badana / 03.03.2021

Ankara Nem ve Rutubet Yalıtımı




Ankara Nem ve Rutubet Yalıtımı


Toprak ile temas halindeki zemin kat duvarlarında meydana gelen, oluştukça ev içini karartan ve genellikle nem ve rutubet yatlımı eksikliğinden kaynaklanan bu sorun temellerde dranaj olmamasına dayanır. Dranaj, zemindeki bina ile bina üzerindeki ısı yalıtımı sistemini birbirinden ayıran ve bunu yaparken içeriğinde mebran bulunduran sistemdir. Bu işlemi uygularken hazırladığımız özel reçinesi duvarın kapiler hareket ile su emmesini önlemekte ve duvar içten dışa doğru kurumaktadır. Özellikle zemin katlardaki duvar, perde beton ve kolonların suyun zararlı etkilerine karşı korunması yapının sağlamlığı açısından önem taşımaktadır. Sistem delikli ve dolu tuğla, beton, briket ve gazbetondan imal edilmiş duvarlara uygulanabilmektedir. İşlem zemindeki su yalıtımı ile desteklenir.
TadilatUzmanım Ankara Nem ve Rutubet Yalıtımı uygulama ekibi olarak işlemlerinizde, yapılacak işin konusu ile ilgili eksper ustalarımız mesken ortamında ve dışarısında prosedür görmesi gereken bütün yüzeyler amacıyla lüzumlu olabilecek bütün hazırlıkları ilgiyle yerine getirirler. Her projenin değişik yapısal ölçülere sahip olduğunun bilincinde hareket eden Tadilat Uzmanım iş başlangıcından iş teslimatına kadar bütün apartman, çalışma alanları ve farklı mecralarda titizlikte iş takibi yaparak müşteri memnuniyeti önceliğini bilir.

Nem ve Rutubet Yalıtımı Nasıl Yapılır ?


Yerden 10-15 cm yukarısından delikler açılarak Crisin sıvısının yaklaşık 7 gün süre ile duvar içerisine uygulanması ile yapılır. Crisin uygulamasından sonra KÖSTER Sainerputz yalıtım sıvası ile rutubetlerde çözüm alınmaktadır.

Size Nereden Ulaşabilirim ?


Bize ulaşmak için ‘’İletişim’’ evresinde yer alan Ankara Nem ve Rutubet Yalıtımı uygulama ekibindeki ustalarımızın numarasını aramanız yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde işleme tabi tutulacak yerlerin ölçüsünü belirtmeniz dahilinde whatsapp ‘tan cep telefonu üzerinden resim, video göndererek anında fiyat alabilmeniz olası. Unutmayın ki, bizim önceliğimiz kalitedir. Yaptırdığınız işlemden memnun kalmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.
 
Aradığın "Ustalar" Burada!
Bize Ulaşın

 ☎ 0537 263 11 33
📧 info@tadilatuzmanim.com




Popüler Hizmetler

Hızlı müdahale

Boya Badana

Temizlik işleri

Nakliyat

Tadilat Uzmanım

İletişim

Hakkımızda

Gizlilik Politikası

Hizmet Sözleşmesi