Tadilat Uzmanım Hızlı müdehale   /   Boyacı   /   Temizlikçi   /   Nakliyat   /   Blog
Kategoriler
Boya Badana
Dekorasyon
Elektrik
İç Mimar
Mantolama Isı Yalıtım
Nakliyat
Temizlik İşleri
Web Tasarım
Boya Badana / 24.04.2021

Adıyaman Alçıpan Bölme Duvar
 Adıyaman Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan Bölme Duvar Nedir ?                  

Alçıpan bölme duvar birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturmanızı sağlayan alüminyum yada demir kullanılarak hazırlanan yapay bir duvardır. Alçıpan Bölme duvar geniş alanları daraltmak veya mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanızı sağlar. Bölme Duvar yapım hizmetini de içinde barındıran TadilatUzmanım firması olarak siz değerli müşterilerimizin Ev/Ofis gibi uygulama yapılacak alanları, hayal ve fikirlerinize, zevkinize uygun şekilde düzenlemek için can atıyoruz.

 Adıyaman Alçıpan Bölme Duvar konusunda diğer benzer firmalar yanında en iyi kaliteye sahip Tadilat Uzmanım ile bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde yapılacak işin konusu ile ilgili eksper ustalarımız mesken ortamında ve dışarısında prosedür görmesi gereken bütün yüzeyler amacıyla lüzumlu olabilecek bütün hazırlıkları ilgiyle yerine getirirler. Her projenin değişik yapısal ölçülere sahip olduğunun bilincinde hareket eden Tadilat Uzmanım iş başlangıcından iş teslimatına kadar bütün ev, ofis ve farklı mecralarda titizlikte iş takibi yaparak müşteri memnuniyeti önceliğini bilir.
                                                                                                                  

Alçıpan Bölme Duvar Nasıl Yapılır ?

Bu işlem yoğun olarak gerektirdi iş gücünün yanı sıra işlemin yapılış süreci bazen zorlu şartlarla birlikte uzayabiliyor. Doğal olarak yapımı anlatması da çok uzun süreceğinden gelin kısaca bahsedelim…Alıçapan bölme duvarı yaptırmadan önce uygulanacak alanın yapısına/kullanım amacına göre doğru alçıpan panelin alınması ve alınması gereken zor ölçülerin profesyonelce alınması gerekir. Eğer bu konuda profesyonel birileri ile çalışmıyorsanız lütfen bize danışın. TadilatUzmanım  Adıyaman Alçıpan Bölme Duvar ekibimiz son derece deneyimli ve titiz ustalar barındırmaktadır. Alçıpan duvar yapılırken normal duvarlarda olduğu gibi zeminden başlanılması gerekmektedir. Zemine gelecek iskelet parçanın ölçüsü alındıktan sonra bu ölçüye göre iskelet kesilir. Duvar bu iskelete göre şekilleneceği için bu iskelet büyük önem taşımaktadır. Zemin iskeleti duvar yapılacak alanda sabitlendikten sonra bir matkap yardımıyla yerde hem montaj yapılacak delikler iskelet üzerinde açılmış oluyor hem de zemin işaretlenmiş oluyor. Bu şekilde zemin üzerinde işaretlenmiş alanlar diğer işlemler sonrasında iskelet bir yana konarak uygun matkap uçlarıyla delinir. Burada kullanılacak dübele göre uygun uç kullanılması çok önemlidir. Zemin delindikten sonra dübeller takılır ve zemin iskeleti üzerine oturtularak bu parça sağlam bir şekilde sabitlenir. Daha sonra alçıpan duvar panelin yaslanacağı alana iskelet takılmaktadır. Bunun için su terazisi yardımıyla tabandan tavana kadar doğru bir ölçü alınır ve iskeletin yerleşeceği alan işaretlenmiş olur. Yine zemindeki gibi önce iskelet bu ölçüye göre kesilir ve iskelet üzerinden matkap yardımıyla hem vida yerleri açılır hem de zeminde dübellerin geleceği yerler işaretlenir sonrasında ise yine uygun bir matkap ucu ile duvar delinir… Biraz da olsa bilgilendirme yapabildiysek ne mutlu. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde öğrenmek istediğiniz Adıyaman Alçıpan Bölme Duvar hakkındaki tüm bilgileri konuşabiliriz.

Size Nereden Ulaşabilirim?


Bize ulaşmak için ‘’İletişim’’ evresinde yer alan Adıyaman Alçıpan Bölme Duvar İşleri yapan ustalarımızın numarasını aramanız yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde işlem görecek yerlerin ölçüsünü belirtmeniz dahilinde whatsapp ‘tan cep telefonu üzerinden resim, video göndererek anında fiyat alabilmeniz olası. Unutmayın ki, bizim önceliğimiz kalitedir. Yaptırdığınız duvardan memnun kalmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.
 
Aradığın "Ustalar" Burada!
Bize Ulaşın

 ☎ 0537 263 11 33
📧 info@tadilatuzmanim.com
Popüler Hizmetler

Hızlı müdahale

Boya Badana

Temizlik işleri

Nakliyat

Tadilat Uzmanım

İletişim

Hakkımızda

Gizlilik Politikası

Hizmet Sözleşmesi